Зобов'язання

  • Користувачам надаються гарантії вільного читання, завантаження, копіювання, поширення, друку, пошуку та посилання на повні тексти статей «Науково-технічного журналу« Металознавство та обробка металів ».
  • Малюнки, таблиці та короткі витяги з журналу можуть публікуватися в наукових книгах і журналах на безоплатній основі, але матеріали повинні бути перераховані відповідним чином (приклад: автор, назва статті, «Науково-технічний журнал« Наука про метал і обробка металів », публікація рік , номер журналу, номер сторінки, номер малюнка і DOI для статті (якщо є).
  • Передрук, систематичне відтворення або колективне перерозподіл будь-якого матеріалу з журналу «Науково-технічний журнал« Металознавство та обробка металів »допускається тільки за згодою редакції журналу.
  • Журнал не стягує плату за обробку статті або подачу. Автори зберігають авторські права без обмежень. Авторам дозволяється розміщувати свої остаточні PDF-файли, надані журналом «Науково-технічний журнал« Наука про метал і обробка металів »», на своїх особистих або загальнодоступних веб-сайтах і при необхідності передавати ці файли в архіви.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.