Положення про рецензування

Процедуру рецензування проходять всі статті, що надійшли в редакційну колегію. Завданням рецензування є сприяння суворому відбору авторських рукописів для видання та внесення конкретних рекомендацій щодо їх поліпшення. Процедура рецензування орієнтована на максимально об'єктивну оцінку змісту наукової статті, визначення її відповідності вимогам журналу та передбачає всебічний аналіз її переваг і недоліків. До друку приймаються лише ті статті, які мають цінність з наукової точки зору і сприяють вирішенню актуальних проблем і завдань. Окремо відстежується рівень відповідності правилам підготовки статті до видання в науковому журналі (див. Вимоги до оформлення статей).

Головною метою процедури рецензування є усунення випадків недоброякісної практики наукових досліджень, а також забезпечення узгодження і дотримання балансу інтересів авторів, читачів, редакційної колегії, рецензентів та установи, в якому проводилося дослідження.

Рецензування рукописів проводиться конфіденційно. Подаючи рукопис до редакції журналу, автори довіряють редакторам результати своєї наукової роботи і творчих зусиль, від яких можуть залежати їхня репутація та кар'єра. Розголошення конфіденційності рецензування рукописи порушує права автора. Редактори не повідомляє інформацію, що стосується рукопису (включаючи відомості про його отриманні, утриманні, рецензування, критичні зауваження рецензентів і остаточний висновок), нікому, крім самих авторів і рецензентів. Порушення конфіденційності можливо тільки в разі заяви про недостовірність або фальсифікації матеріалів, у всіх інших випадках її збереження обов'язково.

Відповідальність за порушення авторських прав і недотримання існуючих стандартів в матеріалах статті покладається на автора статті. Відповідальність за достовірність наведених фактів та даних, обґрунтованість зроблених висновків і рекомендацій, а також науково-практичний рівень статті несуть автор та рецензент.

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.