Зобов'язання

Користувачам надаються гарантії щодо можливості вільного читання, завантаження, копіювання, поширення, друку, пошуку та посилань на повні тексти статей журналу «Метал та лиття України» для друкованої версії і аналогічні гарантії, якщо авторами статті надано відповідний письмовий дозвіл про використання повного тексту статті на сайті і такий дозвіл знаходиться в редакції журналу.

Малюнки, таблиці та короткі цитати з журналу можуть бути опубліковані в наукових книгах і журналах безкоштовно, але матеріали повинні бути представлені відповідним чином (наприклад: автор, назва статті, вказівка ​​назви журналу «Метал та лиття України», рік випуску, номер тому, номер сторінки, номер малюнка, і DOI для статті, якщо це передбачено).

Передрук, системне відтворення або колективне перерозподіл будь-якого матеріалу з журналу «Метал та лиття України» дозволено тільки при узгодженні з редакцією журналу.

Подача статей в редакції журналу, а також їх подальша публікація - безкоштовні. За авторами зберігається необмежена авторське право. Авторам дозволено розміщувати свої остаточні PDF-файли, які надаються журналом «Метал і лиття України», на їх особистих або інституційних веб-сайтах і, при необхідності, передавати ці файли в архіви.

Публікація матеріалів в мережі інтернет

Публікація матеріалів журналу "Метал та лиття України" або матеріалів представлених на офіційному сайті журналу steelcast.com.ua в мережі інтернет на сторонніх сайтах можлива тільки за умов згадування діючої відкритого гіперпосилання на сайт журналу або на матеріал представлений на сайті.

Часткове цитування матеріалів статей в мережі інтернет можливе при вказівці такої інформації: автори, назва статті, вказівка ​​назви журналу «Метал та лиття України», рік випуску, номер тому, номер сторінки, гіперпосилання на офіційний сайт журналу steelcast.com.ua.

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.